ماندگاری تزریق چربی چقدر است؟
20
فوریه

ماندگاری تزریق چربی چقدر است

در طی گذشت زمان و افزایش عمر انسان، چین و چروک هایی در نواحی مختلف بدن به وجود می آیند. این نواحی شامل دست، صورت و … است. که صورت مهم ترین آنهاست. چین و چروک صورت، انسان را پیر نشان می دهد. اما برای از بین بردن این چین و چروک ها، راه هایی مانند تزریق چربی وجود دارد. اما موضوع مهمی که وجود دارد، ماندگاری تزریق چربی است. ماندگاری تزریق چربی بسیار اهمیت دارد. چون اگر این ماندگاری کم باشد، شما باید پس از مدتی کوتاه دوباره تزریق را انجام دهید. پس آیا تزریق چربی ماندگاری بالایی دارد؟

ماندگاری تزریق چربی چه مقدار می باشد؟

تزریق چربی چیست؟

ابتدا باید بدانید که تزریق چربی چیست؟ همان طور که بالاتر هم ذکر شد، پس از گذشت سن، مواردی مانند چین و چروک به وجود می آیند. اما این چین و چروک ها همیشگی نیستند. تزریق چربی مانند تزریق ژل ، یک راه رهایی از چین و چروک است. در این روش، چربی از یک بافت شما مانند شکم خارج می شود. سپس این چربی خالص سازی می شود و در نهایت چربی به محل مورد نظر شما تزریق می شود. بنابراین چربی بافت ها را پر می کند و چین و چروک از بین می روند. البته با تزریق چربی می توان ابرو ها را هم بالا برد. برای اطلاعات کامل به پست تزریق چربی مراجعه کنید.

مدت ماندگاری تزریق چربی

دوام تزریق چربی چقدر است؟

اما یکی از مهم ترین موارد در روش های جوانسازی پوست، ماندگاری روش است. باید بدانید که یکی از مزایای تزریق چربی، ماندگاری زیاد آن است. تزریق چربی ماندگاری بالا و قابل قبولی در مقایسه با دیگر روش ها دارد. به طور معمول، تزریق چربی برای چند سال دوام می آورد. ( از 1 تا 3 سال ) . البته این مقدار قطعی نیست. همچنین در تمامی افراد یکسان نیست. بنابراین این مقدار می تواند در افراد مختلف متفاوت باشد.

ماندگاری تزریق چربی به چه عواملی بستگی دارد؟

همان طور که ذکر شد، ماندگاری این روش به عوامل زیادی بستگی دارد.

همان طور که می دانید، چربی در اثر ورزش کردن می سوزد و از بین می رود. بنابراین اگر شما ورزشکار باشید، احتمال این وجود دارد که چربی تزریقی شما به زودی از بین برود. البته چون چربی در ناحیه صورت دیر تر می سوزد، این احتمال کم تر است.

همچنین بدن چربی ها را نیز جذب می کند. در اثر این اتفاق هم ممکن است چربی ها از بین بروند.

سن، جنس، ژنتیک و آب و هوا و شرایط محیطی هم تاثیر خاص خود را دارند.

دوام و ماندگاری تزریق چربی

بنابراین عمل تزریق چربی، یک عمل ماندگار برای زیبایی و جوانسازی پوست است. با این روش می توان چین و چروک را از بین برد و همچنین ابرو ها را بالا کشید. تزریق چربی ماندگاری بالایی هم دارد. همچنین چون طبیعی است، توسط بدن پذیرفته می شود و آسیبی ندارد. با توجه به این موارد و به خصوص ماندگاری بالا، می توان به راحتی و بدون نگرانی از روش تزریق چربی استفاده کرد.