تزریق چربی به باسن
25
سپتامبر

تزریق چربی به باسن | لیفت برزیلی باسن

آیا می دانید تزریق چربی به باسن چیست و چگونه انجام می شود؟

آنچه درباره تزریق چربی به باسن باید بدانید

مریلین مونرو، جنیفر لوپز، کیم کارداشیان…چه چیز مشترکی بین این ستاره های هالیوود وجود دارد؟ یک هیکل عالی و البته یک قوس بی نظیر و تاثیر گذار در قسمت پشتی بدن!
برای کسانی که به دنبال بهتر کردن فرمِ باسن خود هستند، گزینه های مختلفی برای عمل جراحی وجود دارد؛ دیگر برای داشتن یک باسن متناسب نمیتوان متّکی به ایمپلنت های مصنوعی بود.
لیپوساکشن چربی شکم و انتقال آن به باسن یا تزریق چربی به باسن که بیشتر با اصطلاح لیفت باسن برزیلی معروف است،راهی بسیار ساده و کاملا طبیعی برای زیباتر کردن قوس های بدن میباشد.
در روش تزریق چربی به باسن علاوه بر داشتن باسنی پُرتر و متقارن تر، شما از داشتن شکمی صاف وکمری باریک و البته فرمِ S بدن یا همان مدل ساعت شنی لذت خواهید برد.
این روش البته برای همه ی افراد داوطلب قابل انجام نیست، اما برای کسانی که داوطلب مناسب این روش هستند، نتایج بینظیری خواهد داشت.
سوالات بسیاری درباره ی لیفت باسن برزیلی وجود دارد، بنابراین در این مقاله تلاش کرده ایم اصلی ترین نکات مربوط به تزریق چربی به باسن را بررسی کنیم، تا بتوانید درباره ی داشتن باسن برزیلی تصمیم بهتری بگیرید.

انتقال چربی شکمی به باسن

یکی از بهترین جنبه های لیفت باسن برزیلی، این است که لیفت از طریق بافت بدنی خود شخص انجام میشود، درواقع هیچ ایمپلنت مصنوعی و یا بافت خارجی وارد بدن فرد نمیشود. جراح به دقت سلول های چربی را در محیط آزمایشگاهی کشت میدهد و از همان چربی برای لیفت باسن استفاده میکند.
ابتدا چربی را به دقت از طریق یک لوله ی بسیار باریک و کوچک از شکم، پهلو یا ران ها خارج میکنند، سپس طی یک پروسه ی خالص سازی، سلول های چربی را از بافت های اضافی اطراف آن جدا میکنند، و در نهایت چربی های خالص با روش های بسیار دقیق به باسن تزریق میشود. این احتمال وجود دارد که چربی تزریق شده ، توسط بافت باسن دوباره جذب شود، اما درصد چربی که در بافت باسن باقی میماند اغلب حدود پنجاه الی هفتاد درصد است، این درصد در افراد مختلف، متغیر است. اما نتیجه ی نهایی، یک باسن طبیعی، پر و گرد است.

مزایای انتقال چربی شکمی به باسن

علاوه بر طبیعی بودنِ شکل باسن در این روش، عمل تزریق چربی به باسن مزایای دیگری هم وجود دارد.
• با توجه به اینکه بافت تزریق شده، چربی بدنِ خود شخص میباشد، بافت جدید باسن بسیار نرم خواهد بود.
• نتایج دائمی خواهد بود.
• از آنجایی که هیچ ایمپلنت مصنوعی وارد بدن نشده است، بنابراین هیچ مراقبت خاص و دائمی هم نیاز نخواهد بود.
• برای تزریق، صرفاً سوراخ های بسیار کوچکی در حدود یک چهارم اینچ ایجاد میشود، در نتیجه زخم ها بسیار کوچک اند و سریع بهبود میابند.
• از آنجایی که برای انتقال چربی، چربی های شکمی خارج میشوند، در نتیجه شکم صاف تر و کمر باریکتر میشود و این خود به داشتن قوس هایی زیبا کمک میکند.

چه افرادی برای این عمل جراحی ایده آل هستند؟

بهره مند بودن از سلامتی کامل و خاصیت ارتجاعی خوب پوست و داشتن انتظارات واقعی از عمل، فاکتورهای مهمی برای عمل تزریق چربی به باسن میباشد. البته داشتن چربی شکمی اضافی هم بسیار مهم است.
افرادی که چربی شکمی زیادی در پهلو ها دارند، بهترین افراد هستند، چرا که با این روش تیری با دو نشان خواهند زد، یکی خلاص شدن از چربی های شکمی و دومی داشتن برجستگی عالی در باسن. برای افرادی که چربی کمتری دارند، یک پزشک ماهر میتواند عمل جراحی را به بهترین شکل پیش ببرد.
اگر برای انجام این کار اطمینان کافی ندارید، حتما از مشاوره ی یک پزشک ماهر در این زمینه بهره ببرید تا از مناسب بودن این روش برای خودتان اطمینال حاصل کنید.

روش های جایگزین

برای افرادی که روش تزریق چربی به باسن برایشان مناسب نباشد، روش های جایگزینی با نتایج قابل قبول وجود دارد.
لیپوساکشن روشی مناسب برای کاهش چربی های پایین تنه، شکم و ران ها است که به خودی خود راه بسیار مناسبی برای تناسب اندام میباشد، هرچند که نتایج آن مثل روش لیفت باسن برزیلی نخواهد بود. در نهایت در صورتی که هیچ کدام از دو روش بالا نتیجه ی مطلوب نداشته باشد، ایمپلنت ها آخرین جایگزین برای داشتن یک باسن برزیلی خواهند بود.

قدم آخر در روش تزریق چربی به باسن چیست؟

برای افرادی که به طور ژنتیکی چربی کمی دارند و یا در اثر بالا رفتن سن، باسن شل و افتاده ای دارند، انتقال چربی شکمی به باسن، یک روش طبیعی و عالی برای رسیدن به قوس های اندامی است که آرزویش را دارند.
مهمترین قسمت این کار برای یک داوطلب انتقال چربی ، پیدا کردن پزشکی است که بیشترین مهارت را در لیفت باسن برزیلی دارد.