کاشت ابرو
01
فوریه

کاشت ابرو چیست | روش ها و هزینه کاشت ابرو

با پیشرفت تکنولوژی در زمینه زیبایی دیگر می توان برای جهت کم پشتی ابرو ،با استفاده از موهای طبیعی فرد عمل کاشت ابرو انجام داد. یعنی تعداد مشخص و محدودی از موهای پشت سر فرد با استفاده از تکنیک های ظریف و مدرن برداشته می شود و در ناحیه ابروهایش پیوند داده می شود که چهره شخص را زیباتر و جذاب تر می کند.

کاندیداهای مناسب برای کاشت ابرو

می توان گفت کاشت ابرو، هیچ محدودیتی ندارد. شما می توانید با هر شرایطی که دارید به این کار بپردازید. حتی اگر بیماری خاص دارید، کاشتن ابرو برای شما ضرری ندارد. اما شاید بپرسید چرا؟ به دلیل این که در دیگر روش های جوانسازی پوست، مانند تزریق ژل، شما ماده ای شیمیایی را به بدن خود وارد می کنید. اما در کاشت ابرو این چنین نیست. در این روش، یعنی کاشت ابرو با موی طبیعی، مقداری مو به ناحیه ابروی شما وارد می شوند. بنابراین خطرات خاصی شما را تهدید نمی کنند.

در کل می توان گفت افرادی که  ابروی کم پشتی دارند و یا احساس مس کنند که ابروی آنها کم پشت است. و یا افرادی که به هر دلیلی دوست دارند که ابروهای پر پشت تری داشته باشند؛ می توانند از روش کاشت ابرو بهره ببرند.

مزایای کاشت ابرو چیست؟

مطمئنا یکی از مزایا و دلایل این که عده زیادی به کاشتن ابرو می پردازند، زیبایی است. ابروهای پر پشت و زیبا، صورت شما را نیز زیبا خواهند کرد. اما اگر شما ابروهایی داشته باشید که در برخی نواحی دارای طاسی هستند، این از زیبایی شما به مقدار بسیار زیادی کاهش خواهد داد و پیشنهاد ما به شما، این است که از روش کاشتن ابرو با موهای طبیعی استفاده کنید.

علاوه بر این که ابروهای شاداب و پرپشت که با روش کاشت ابرو به دست می آورید، به زیبایی شما می افزایند، چهره شما را نیز قزینه نشان می دهند. ابروهای پرپشت به قرینه نشان دادن صورت کمک شایانی می کنند. قرینه بودن صورت به زیبایی آن به حد زیادی می افزاید.

روش کاشت ابرو، نسبت به بقیه روش ها، بسیار موثرتر و ماندگارتر است. همچنین این روش، یک روش طبیعی نیز هست. طبیعی بودن و ماندگاری طولانی، موارد بسیار مهمی در روش های جوانسازی هستند. که در این روش به خوبی وجود دارند.

قیمت کاشت ابروها در این روش کمتر است. بنابراین شما نیازی به پرداخت هزینه های هنگفت و زیاد ندارید. همچنین این روش وقت زیادی لازم ندارد. کاشتن ابرو، وقت زیادی را از شما نخواهد گرفت.

همچنین شاید مطلب بوتاکس را نیز بپسندید.

کاشت ابرو چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

علت ریزش ابروها

ریزش ابروها علل بسیاری دارند. یکی از دلایل برای ریزش ابروها، وجود یک الگوی وراثتی و ژنتیکی است که از والدین به ارث می رسد. اگر والدین شما نیز دچار ریزش ابرو هستند، احتمال دارد که شما نیز به این عارضه دچار شود. بنابراین علل ژنتیکی مهم اند.

همچنین افزون بر عوامل ژنتیکی، علل دیگری نیز وجود دارند. مبتلایان به سرطان، باید دوره شیمی درمانی را پشت سر گذارند. می دانید که شیمی درمانی باعث از بین رفتن و ریزش موها می شود. همچنین ممکن است در اثر یک تصادف، شما ابروهایتان را از دست بدهید. زخم و خراش در ناحیه ابرو هم یکی دیگر از دلایل ریزش ابرو است.

همچنین یکی از مهم ترین دلایل برای مسئله ریزش ابرو، کم کاری غده تیروئید است. اگر شما هم دچار ریزش ابرو هستید، ممکن است غده تیروئید شما کم کار باشد.

 

نواحی پیوند

می دانید که در عمل کاشت و یا پیوند ابرو، مو ها از یک ناحیه برداشته می شوند و به ناحیه ابروها پیوند زده می شوند. به طور معمول موها از سر برداشته می شوند. این موها که از سر برداشته شده اند دارای رشد طبیعی هستند. همچنین باید هر چند وقت یکبار کوتاه شوند.

موهای برداشته شده، در برش های بسیار کوچک نیم میلیمتری با زاویه مناسب و طبیعی قرار می گیرند.

مراحل کاشت ابرو

در واقع کاشت ابرو، یکی از ساده ترین راه های زیبایی است.  هر ابرو به طور متوسط به 250 تا 400 تار مو برای پیوند نیازمند است. پس از این که فولیکول های مو از سر برداشته شد، موها توسط سوزن مخصوصی که تنها چند میلیمتر پهنا دارند در برش های کوچکی در ناحیه ابرو که عمق نیم میلیمتری دارند قرار داده می شوند. پزشک باید به طور بسیار دقیق در این باره مطالعه کند. چون زاویه قرار گیری موها بسیار مهم است. اگر این زاویه درست تنظیم شود، شکل طبیعی به ابروها می دهد. همچنین پس از عمل نیازی به بستری شدن ندارید.

نتایج کاشت ابرو

در قسمت های قبلی هم ذکر شد که عمل کاشت ابرو، نتایج دائمی را به همراه دارد. این یکی از ویژگی های بسیار خوب پیوند ابرو است. اما کمی طول می کشد که نتایج کاشت، به طور کامل مشاهده شوند. معمولا 12 ماه طول می کشد که نتایج به صورت کامل دیده شوند. البته بعد از 2 هفته مقداری از موهای پیوندی می افتند که این بخشی از بهبودی است. یکی از نکاتی که باید توجه کرد، کوتاه کردن مرتب ابروها است.

کاشت ابرو در خانم ها چگونه است؟

خطرات و عوارض کاشت ابرو

عمل کاشت و یا پیوند ابرو، عوارض بسیاری را در پی ندارد. به ندرت دیده شده که عوارضی پس از کاشت ابروها ظاهر شود. اما نادر ترین عارضه بعد از عمل، تورم و کبودی است که به زودی رفع می شود. این عوارض بسیار نادر هستند. به طور کلی پیوند ابرو، خطرو عارضه ای را به دنبال ندارد. همه می توانند این عمل را انجام دهند.

هزینه کاشت ابرو

ابتدا باید دانست که هزینه عمل کاشتن ابرو، به مقدار ابرویی که خواهید کاشت بستگی دارد. همچنین هزینه کلینیک های مختلف با هم فرق دارد. اما این عمل هزینه بسیاری ندارد. شما نیازی ندارید تا هزینه هنگفتی برای کاشتن ابرو صرف کنید. حتما برای اطلاع از هرینه، از کلینیک مورد نظرتان سوال کنید.

بهبود و ریکاوری

پس از کاشتن ابروها، یک ریکاوری و بهبودی بی درد در انتظار شماست! ریکاوری در این روش بدون هیچ دردی است. همچنین ممکن است در 3 یا 4 روز پس از عمل، اطراف چشم شما کبود شود و یا دچار ورم شود اما این طبیعی است. در روز 5 پس از انجام کاشت، دیگر هیچ گونه عوارض و علائمی از کاشت ابرو ظاهر نمی شود. در این روز دیگران می توانند ظاهر زیبای شما را با ابروهای جدید ببینند.

 

کاشت ابرو، یکی از بهترین روش ها برای پرپشت کردن ابرو های است. این روش مزیت های زیادی دارد. برای مثال، در این روش شما هیچ گونه دردی را احساس نخواهید کرد. همچنین این روش، یک روش طبیعی و دائمی است. پس از حدود 12 ماه، آثار کاشت به طور کامل دیده خواهند شد. هر ماه باید به طور منظم ابروها را کوتاه کنید تا رشد چشمگیری نداشته باشند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
امتیازدهی به مطلب:
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 رای , میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...

پاسخ دهید