شنبه تا پنج شنبه: ۰۸:۰۰ الی ۲۱:۰۰
contact@iranskincenter.com
کاشت ابرو
01
فوریه

کاشت ابرو چیست | روش ها و هزینه کاشت ابرو

امتیازدهی: 4.0/5. (1 رای)
منتظر بمانید ...

ریزش ابرو به علت های مختلفی در افراد عارض می شود. سوختگی، آسیب های فیزیکی، آلوپسی، جذام و … می تواند سبب از بین رفتن موهای ابرو شود.امروزه تتو های نا مناسب فیزیکی از علل عمده ریزش ابرو در خانم ها محسوب می شود که سبب از بین رفتن و ریختن غیر قابل برگشت ابرو در خانم ها می شود. همچنین عده ای از افراد به خصوص آسیایی ها به صورت ژنتیکی دارای ابرو های تُُنُُک و کم پشت، نازک و خالی هستند و از کم پشتی ابروها شان رنج می برند.کاشت ابرو روشی برای درمان است که امروزه با پیشرفت علم و تکنو لوژی مورد استفاده قرار می گیرد.

رسیدن به روش های Micro Graft و Mini Graft و Micro FUT وMicro FIT این امکان را به متخصصین این امر داده تا با جایگزین بسیار ظریف تار های مو روی پوست صورت زیبایی طبیعی را به مراجعینِ خود هدیه دهند. پوست صورت از خواصی نرم تر و الاستیته بیشتری برخوردار است که این خصوصیات سبب میشود تا کاشت ابرو سخت تر وتخصصی تر شود. قرار دادن فولیکول ها در جهت رویش و خواب موهای ابرو را دشوار می سازد و کاشت ابرو را نیازمند مهارت وتجربه زیادی می کند. روش برداشت در ابرو نیز مانند موی سر از پشت سر می باشد؛ با این تفاوت که شناسائی قسمت ظریفترین منبع مو و موها از قسمتی از پشت سر برداشته می شود که نزدیک به گوش بوده و تارهای مو نازک تر، ظریف تر و منطبق تر با موهای ابرو باشند.

نکات تخصصی مورد توجه در کاشت ابرو

مهمترین نکته در مورد کاشت ابرو زاویه شکاف های ایجاد شده روی پوست و ایجاد خواب طبیعی موهای ابروست که ظاهری طبیعی و قابل قبول را در فرد ایجاد کند و زیبایی یک ابروی طبیعی را دارا باشد.
نکته دیگر، ابزار مورد استفاده در کاشت ابروست. شکاف های ایجاد شده بر روی پوست باید از ظرافت زیادی بر خوردار باشد تا جای آن ها روی پوست، حالتی زشت و زننده ایجاد نکند.
آموزشِ مراقبت های ویژه در دو هفتۀ ابتدائی بعد از کاشت ابرو از نکات قابل توجه دیگر است، تا فرد آسیبی به موهای کاشته شده وارد نکند .
چند نکته در مورد کاشت ابرو
1-موهای سر کمی ضخیم تر از موهای طبیعی ابرو هستند.
2-رشد این موها بیشتر و طویل تر از رشد طبیعی مو های ابرو هستند.
3-رنگ و ژنتیک این موها همانند موهای سر می باشد.
4-موهای کاشته شده همانند موهای طبیعی ابرو هستند و می توان آنها را بر داشت، رنگ کرد و مدل مورد نظر را در آنها ایجاد کرد.

کاندیداهای مناسب برای کاشت ابرو

می توان گفت کاشت ابرو، هیچ محدودیتی ندارد. شما می توانید با هر شرایطی که دارید به این کار بپردازید. حتی اگر بیماری خاص دارید، کاشتن ابرو برای شما ضرری ندارد. اما شاید بپرسید چرا؟ به دلیل این که در دیگر روش های جوانسازی پوست، مانند تزریق ژل، شما ماده ای شیمیایی را به بدن خود وارد می کنید. اما در کاشت ابرو این چنین نیست. در این روش، یعنی کاشت ابرو با موی طبیعی، مقداری مو به ناحیه ابروی شما وارد می شوند. بنابراین خطرات خاصی شما را تهدید نمی کنند.

در کل می توان گفت افرادی که  ابروی کم پشتی دارند و یا احساس مس کنند که ابروی آنها کم پشت است. و یا افرادی که به هر دلیلی دوست دارند که ابروهای پر پشت تری داشته باشند؛ می توانند از روش کاشت ابرو بهره ببرند.

چه افرادی کاندید کاشت ابرو نیستند!

اگر برای اضافه کردن یک یا دو ردیف به ابروی طبیعی خود قصد انجام عمل کاشت ابرو را دارید، این کار به شما توصیه نمی شود؛ چرا که موهای پیوندی کمی ضخیم تر و متفاوت با موهای طبیعی ابرویهایتان شده و دو گانگیِ ایجاد شده زیبا نمی باشد.

مزایای کاشت ابرو چیست؟

مطمئنا یکی از مزایا و دلایل این که عده زیادی به کاشتن ابرو می پردازند، زیبایی است. ابروهای پر پشت و زیبا، صورت شما را نیز زیبا خواهند کرد. اما اگر شما ابروهایی داشته باشید که در برخی نواحی دارای طاسی هستند، این از زیبایی شما به مقدار بسیار زیادی کاهش خواهد داد و پیشنهاد ما به شما، این است که از روش کاشتن ابرو با موهای طبیعی استفاده کنید.

علاوه بر این که ابروهای شاداب و پرپشت که با روش کاشت ابرو به دست می آورید، به زیبایی شما می افزایند، چهره شما را نیز قزینه نشان می دهند. ابروهای پرپشت به قرینه نشان دادن صورت کمک شایانی می کنند. قرینه بودن صورت به زیبایی آن به حد زیادی می افزاید.

روش کاشت ابرو، نسبت به بقیه روش ها، بسیار موثرتر و ماندگارتر است. همچنین این روش، یک روش طبیعی نیز هست. طبیعی بودن و ماندگاری طولانی، موارد بسیار مهمی در روش های جوانسازی هستند. که در این روش به خوبی وجود دارند.

 

همچنین شاید مطلب بوتاکس را نیز بپسندید.

کاشت ابرو چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

علت ریزش ابروها

ریزش ابروها علل بسیاری دارند. یکی از دلایل برای ریزش ابروها، وجود یک الگوی وراثتی و ژنتیکی است که از والدین به ارث می رسد. اگر والدین شما نیز دچار ریزش ابرو هستند، احتمال دارد که شما نیز به این عارضه دچار شود. بنابراین علل ژنتیکی مهم اند.

همچنین افزون بر عوامل ژنتیکی، علل دیگری نیز وجود دارند. مبتلایان به سرطان، باید دوره شیمی درمانی را پشت سر گذارند. می دانید که شیمی درمانی باعث از بین رفتن و ریزش موها می شود. همچنین ممکن است در اثر یک تصادف، شما ابروهایتان را از دست بدهید. زخم و خراش در ناحیه ابرو هم یکی دیگر از دلایل ریزش ابرو است.

همچنین یکی از مهم ترین دلایل برای مسئله ریزش ابرو، کم کاری غده تیروئید است. اگر شما هم دچار ریزش ابرو هستید، ممکن است غده تیروئید شما کم کار باشد.

نواحی پیوند

می دانید که در عمل کاشت و یا پیوند ابرو، مو ها از یک ناحیه برداشته می شوند و به ناحیه ابروها پیوند زده می شوند. به طور معمول موها از سر برداشته می شوند. این موها که از سر برداشته شده اند دارای رشد طبیعی هستند. همچنین باید هر چند وقت یکبار کوتاه شوند.موهای برداشته شده، در برش های بسیار کوچک نیم میلیمتری با زاویه مناسب و طبیعی قرار می گیرند.

مراحل کاشت ابرو

در واقع کاشت ابرو، یکی از ساده ترین راه های زیبایی است.  هر ابرو به طور متوسط به 250 تا 400 تار مو برای پیوند نیازمند است. پس از این که فولیکول های مو از سر برداشته شد، موها توسط سوزن مخصوصی که تنها چند میلیمتر پهنا دارند در برش های کوچکی در ناحیه ابرو که عمق نیم میلیمتری دارند قرار داده می شوند. پزشک باید به طور بسیار دقیق در این باره مطالعه کند. چون زاویه قرار گیری موها بسیار مهم است. اگر این زاویه درست تنظیم شود، شکل طبیعی به ابروها می دهد. همچنین پس از عمل نیازی به بستری شدن ندارید.

چند نکته در مورد نوع عمل کاشت ابرو

دو روش FUT و FIT برای کاشت ابرو قابل اجراست. در هر دو مورد نوار برداشتی یا گرافت های پانچ شده زیر میکروسکوپ های تخصصی کاشت مو به فولیکول های تک ریشه ای تقسیم بندی می شود.کاشت ابرو توسط نیدل های مخصوصِ ظریفی انجام می شود و عمل پیوند کاملاً با بی حسی موضعی و سر پایی طی 4 الی 6 ساعت پیوند صورت می پذیرد و دوره نقاهت و پرهیز خاصی وجود ندارد. از نظر پزشکی شما از زمانی که از تخت جراحی پایین می آیید آمادگی انجام فعالیت های روزانه خود را دارا هستید.

نتایج کاشت ابرو

در قسمت های قبلی هم ذکر شد که عمل کاشت ابرو، نتایج دائمی را به همراه دارد. این یکی از ویژگی های بسیار خوب پیوند ابرو است. اما کمی طول می کشد که نتایج کاشت، به طور کامل مشاهده شوند. معمولا 12 ماه طول می کشد که نتایج به صورت کامل دیده شوند. البته بعد از 2 هفته مقداری از موهای پیوندی می افتند که این بخشی از بهبودی است. یکی از نکاتی که باید توجه کرد، کوتاه کردن مرتب ابروها است.

کاشت ابرو در خانم ها چگونه است؟

خطرات و عوارض کاشت ابرو

عمل کاشت و یا پیوند ابرو، عوارض بسیاری را در پی ندارد. به ندرت دیده شده که عوارضی پس از کاشت ابروها ظاهر شود. اما نادر ترین عارضه بعد از عمل، تورم و کبودی است که به زودی رفع می شود. این عوارض بسیار نادر هستند. به طور کلی پیوند ابرو، خطرو عارضه ای را به دنبال ندارد. همه می توانند این عمل را انجام دهند.

بهبود و ریکاوری

پس از کاشتن ابروها، یک ریکاوری و بهبودی بی درد در انتظار شماست! ریکاوری در این روش بدون هیچ دردی است. همچنین ممکن است در 3 یا 4 روز پس از عمل، اطراف چشم شما کبود شود و یا دچار ورم شود اما این طبیعی است. در روز 5 پس از انجام کاشت، دیگر هیچ گونه عوارض و علائمی از کاشت ابرو ظاهر نمی شود. در این روز دیگران می توانند ظاهر زیبای شما را با ابروهای جدید ببینند.

شکل ظاهری بعد از عمل

2 تا 3 روز جای شکاف های ایجاد شده به صورت نقاط قرمز رنگ است. در صورت شستشوی صحیح و کامل، بعد از چند روز ابرو ها کاملاً تمییز است.

هزینه کاشت ابرو

برآورد هزینه  کاشت ابرو با این تکنیک ها تفاوتی با سایر روش های رایج نخواهد داشت و براورد هزینه کاشت ابرو از 2500000 تومان الی 6000000 تومان خواهد بود  لذا شما میتوانید جهت مشاوره انلاین از طریق تلگرام و واتساپ با شماره ۰9334443329 عکس از ابروهای خود ارسال نماید تا برآورد هزینه صورت گیرد و  همچنین جهت تعین وقت مشاوره حضوری با شمارهای
021-28428406  تماس حاصل فرمایید.

میزان رضایت100%

تماس با کلینیک های ما:

برای مشاوره رایگان و یا رزرو نوبت تماس بگیرید.

۲۸۴۲۴۱۰۳ همه روزه از ۷ صبح تا ۱۰ شب

برچسب ها: , , , , ,

پاسخ دهید