بهترین روش های رفع چین و چروک دور چشم
13
مارس

رفع چین و چروک دور چشم | با چین و چروک دور چشم خداحافظی کنید!

زیبایی و جوانسازی پوست، از همان ابتدا یکی از مهم ترین مقوله ها برای انسان بوده است. انسان ها علاقه شدیدی دارند که زیبا به نظر بیایند و برای این منظور، قسمت های زیادی از بدن خود را ویرایش می کنند! یکی از مهم ترین قسمت های بدن که در نگاه اول به چشم می آید، چشم است. ما وقتی می خواهیم با کسی حرف بزنیم، به چشم های او نگاه می کنیم. بنابراین چین و چروک دور چشم می تواند از زیبایی بکاهد. از این رو، رفع چین و چروک دور چشم بسیار مورد توجه است. رفع چین و چروک دور چشم یکی از مهم ترین موارد برای زیبایی و جوانسازی است. در این پست با من همراه باشید تا درباره رفع چین و چروک دور چشم مطالبی ارائه کنم.

راه های رفع چین و چروک دور چشم

راه های پزشکی برای رفع چین و چروک دور چشم

تزریق بوتاکس

یکی از بهترین راه های زیبایی، نه تنها برای چشم بلکه در بسیاری از نقاط بدن، تزریق بوتاکس است. در این روش، بوتاکس که یک ماده شیمایی است، به محل مورد نظر تزریق می شود. بوتاکس خاصیت فلج کردن عضله را دارد. یعنی تحرک عضله را از بین می برد. بنابراین وقتی بوتاکس به دور چشم تزریق می شود، می تواند عضله را فلج کرده و چین و چروک را از بین ببرد.

این روش عوارض زیادی را در پی ندارد. ممککن است پس از تزریق، دچار کوفتگی، تورم و قرمزی شوید که این ها موقتی هستند و پس از زمان کوتاهی از بین می روند.

رفع چین و چروک دور چشم چگونه است؟

تزریق ژل ( فیلتر )

یکی از بهترین روش ها برای زیبایی و جوانسازی پوست و به خصوص از بین بردن چین و چروک، تزریق ژل یا تزریق فیلتر است. همان طور که از نام این روش پیداست، ژل ماده ای حجیم است. اما این روش چگونه است؟ در این روش، ژل یا فیلتر که یک ماده حجیم است به محل مورد نظر تزریق می شود. ژل بین چین و چروک ها را پر می کند و به پوست خاصیت ارتجاعی می دهد. بنابراین رفع چین و چروک دور چشم انجام می شود.

ماندگاری ژل از ۶ ماه تا حدود ۵ سال است. همچنین عوارض این روش مانند قرمزی، تورم، سیاهی و … هم موقتی هستند.

استفاده از لیزر

لیزر هم روش خوبی برای از بین بردن چین و چروک دور چشم است. در این روش، با استفاده از نور لیزر، در زیر پوست حفره هایی ایجاد می شود. در نتیجه این حفره ها، کلاژن سازی در پوست افزایش یافته و چین و چروک ها از بین می روند. یکی از بهترین مزایای این روش، بدون درد بودن آن است. همچنین عوارض این روش هم موقتی هستند و فقط محدود به قرمزی ، خارش و … است.

رفع چین و چروک دور چشم چگونه می باشد؟

من در این مطلب، روش هایی برای رفع چین و چروک دور چشم به شما ارائه کردم. امیدوارم این مطلب برای شما خوب و مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. نظرات ارزشمند و سازنده خود را با ما در میان بگذارید. همچنین بازدید از دیگر مطالب سایت را نیز فراموش نکنید. موفق و موید باشید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

پاسخ دهید