بهترین روش های رفع غبغب
13
مارس

رفع غبغب | تمام راه و روش ها برای از بین بردن غبغب

رفع غبغب

امروزه همه مردم سعی می کنند که به نحوی، زیبا و جوان به نظر بیایند. همان طور که می دانید هیچ انسانی بی عیب و نقص آفریده نشده است. بنابراین همه مشکلی دارند. از این رو افراد سعی دارند که بتوانند با روش های مختلف، زیبایی خود را دو چندان کنند. بعضی ها با بوتاکس، یا تزریق ژل، سعی دارند که چین و چروک ها را از بین ببرند. اما عده ای هم هستند، که قصد از بین بردن یکی از اعضای بدن به نام غبغب را دارند. رفع غبغب هم یکی از مهم ترین موارد برای زیبایی محسوب می شود. اما شاید ندانید رفع غبغب چیست. در این پست با من همراه باشید تا درباره رفع غبغب مطالبی ارائه کنم.

رفع غبغب

غبغب چیست؟

غبغب، یکی از اعضای بدن است که در زیر چانه قرار دارد. اگر بخواهیم بدون شکل این عضو را توضیح دهیم، باید بگوئیم: عضوی از اعضای بدن است که دقیقا مانند سنگدان مرغ است. این عضو هم مانند سنگدان، دقیقا در زیر چانه و در زیر فک است.

دلیل بزرگ شدن غغب

گاهی اوقات ، غبغب، به دلیل تجمع چربی بزرگ و متورم می شود. در صورت بزرگ و متورم شدن غبغب، صورت ما حالت بدی پیدا خواهد کرد. همچنین ممکن است بزرگی غبغب، به دلیل افزایش سن و از دست رفتن قابلیت ارتجاعی پوست است.

رفع غبغب چگونه است؟

راه های رفع غبغب

از بین بردن غبغب به وسیله ورزش

یکی از بهترین و ساده ترین راه ها برای از بین بردن غبغب، ورزش کردن است. البته ورزش کردن در صورتی جواب می دهد که غبغب به دلیل چربی زیاد و افزایش وزن به وجود آمده باشد. یعنی اگر غبغب توپر باشد، می توان با ورزش کردن آن را از بین برد.

لیفتینگ چانه

یکی دیگر از راه های از بین بردن غبغب، لیفتینگ چانه است. در این روش در قسمت جلو و پشت لاله گوش برش هایی ایجاد شده و سپس چربی خارج می شود.

درمان غبغب با استفاده از لیزر

استفاده از لیزر هم یکی دیگر از روش های غیر جراحی برای از بین بردن غبغب است. در این روش، لیزر که طول موج بالایی دارد به محل مورد نظر تابانده می شود. در نتیجه تابیده شدن لیزر، بافت زیر پوست تحریک شده و پوست شل، جوان می شود.

هایفوتراپی برای رفع غبغب

در روش هایفوتراپی، انرژی به طور متمرکز به لایه های زیرین پوست منتقل می شود. در نتیجه این انتقال انرژی، کلاژن سازی در زیر پوست افزایش می یابد. نتیجه افزایش ساخت کلاژن هعم جوانسازی و از بین بردن غبغب است.

روش رفع غبغب

در این مطلب سعی شد تا روش هایی برای از بین بردن غبغب برای شما ارائه شود. این روش ها برای از بین بردن غبغب به دلیل چربی و همچنین از بین بردن غبغب به دلیل از بین  رفتن خاصیت ارتجاعی پوست کاربرد دارند. می توانید بسته به نیاز خود از آنها استفاده کنید. امیدواریم مطلب خوب و مفیدی بوده باشد. فراموش نکنید که نظرات خود را با ما در میان بگذارید. همچنین بازدید از مطالب دیگر سایت را نیز فراموش نکنید.

پاسخ دهید